7 Przedsiębiorców Online, Których Warto Śledzić w 2020.

7 Przedsiębiorców Online, Których Warto Śledzić w 2020.

Mirek Burnejko Mirek Burnejko

Gdy zaczynałem swoje przygody z biznesem, uczyłem się głównie od zagranicznych przedsiębiorców online.

Lata minęły i na polskim rynku jest dużo wybitnych ludzi, którzy robią cudowne biznesy online i dzielą się swoją ścieżką.

Poniżej lista mojej ulubionej 7-mki, którzy nie dość, że dobrze zarabiają, to jeszcze dzielą się wiedzą, o tym, co działa i jak dział.

Lista jest przedstawiona alfabetycznie i zachęcam do obserwowania każdej z tych osób/grup, bo można się od nich wiele nauczyć.

7 Wspaniałych w Biznesie Online

Barbarę Piasek odkryłem niedawno. Barbara jest CEO w Evenea. Jestem po wielkim wrażeniem rozmachu i jakości jej materiałów. Widzę ją wszędzie (zarówno w reklamach Google, YouTube i innych Social Media). Genialnie podchodzi do budowy lejków marketingowych i sprzedażowych. Czasami wmawiam sobie, że dużo robię, ale jak obserwuję projekty Basi, to wracam na ziemię.

Osobista Notka: Podpatruję od niej sporo rzeczy w Social Media. Jak zobaczysz kiedyś u nas coś podobnego, to ja zgapiłem.

Barbell Brothers to mistrzowie marketingu. Poznałem ich dzięki Rafałowi Mazurowi i nie mogę się nadziwić ich pracy online. To wielkie chłopy, którzy na co dzień dźwigają kilogramy, a ich praca z Instagram (głównie) bije wszystkich na głowę. Oto przykład z liryką chodnika lub z partią.

Osobista Notka: To miła ekipa. Jak nawiążesz z nimi kontakt, to nie zabierają od Ciebie wszystkich udziałów w Twojej firmie.

Bartek Popiel robi genialną robotę online. Skusiłem się ostatnio na jego kurs Liczy Się Kampania i… dowozi. Nie dość, że świetnie robi robotę w promocjach, to robi też produkty wysokiej jakości. Człowiek godny śledzenia w Social Media. Genialnie wykorzystuje np. Facebook.

Osobista Notka: Bartek odezwał się w wiadomości prywatnej, gdy kupiłem jego produkt, co było bardzo miłe.

Maciej Aniserowicz, Andrzej Krzywda i ja jesteśmy w jednej grupie Mastermind. Maciej jest dla mnie inspiracją i kopalnią taktyk oraz strategii. Wywodzi się ze świata IT, ale to marketer na skalę światową, co pokazał, sprzedając jeden ze swoich produktów, za prawie 10 MLN PLN w mniej niż w rok. Warto obserwować jego Instagram, gdzie pokazuje każdy szczegół swojego biznesu.

Osobista Notka: Nie zgadzamy się z Maciejem w setkach rzeczy, ale mamy jedną zasadę, która pozwala nam dobrze funkcjonować. Nie dajemy sobie rad, jeżeli o nie nie prosimy. To ogólnie bardzo dobra praktyka.

Marcin Osman to mój partner biznesowy, ale też mój nauczyciel w tematach marketingu i natychmiastowej implementacji. To on nauczył mnie np. jednego z najskuteczniejszych sposobów sprawdzania pomysłów na biznes. Jest bardzo bezpośredni, co uważam za plus. Warto śledzić na Instagram, gdzie pokazuje rozwój swojej firmy wydawniczej.

Osobista Notka: Z nikim nie podpisałem umowy tak szybko. Cała procedura czytania, negocjacji i podpisów trwała 5 minut.

Michał Szafrański to osoba, której nie trzeba przedstawiać. Od jego bloga zaczął się blog Chmurowisko i powstała z tego spora firma. Michał zawsze daje mi inną perspektywę, przez swoje maile, swoje długi wpisy, swój styl budowana firmy w pojedynkę. Warto zapisać się na jego listę mailową.

Osobista Notka: Nie znam nikogo, kto tak dobrze i tak długo mówi NIE, gdy jakiś projekt nie jest zgodny z jego planem i stylem życia.

Ola Budzyńska jest rewelacyjna. Prowadzi swoje przedsięwzięcia, dzieli się tym w Social Media i pokazuje swój warsztat od kuchni. Bez udawania, w podróży, na rowerze, w codziennej rzeczywistości. Od Pani Swojego Czasu bije ekstremalną autentycznością i ekstremalną skuteczności. Polecam szczególnie Instagram.

Osobista Notka: Ola zwraca się w swoich wiadomościach głównie od Pań. Nie przeszkadza mi, jak pisze do mnie „Moje Drogie”.

Podsumowanie

Tak przedstawia się lista osób, które podziwiam za to, co robią i dużo się od nich uczę. Mam jednak pytanie do Ciebie.

Kto znalazłby się na Twojej liście mistrzów biznesu online?

Ucz się w Akademii, buduj swój biznes i poznawaj niesamowitych ludzi.

Znajdziesz tu ludzi, którzy zaczynają dziś lub zaczęli kilka lat temu i zbudowali piękne biznesy.

Liczba Przedsiębiorców w Akademii

2 2 8 6 8