Mentorzy Akademii

Program Mentorzy to nasze podziękowanie oraz wyróżnienie uczestników Akademii, którzy stanowią
wzór dla innych, jednocześnie sami chętnie dzielą się wiedzą z innymi.

Szkoła Ustalania Celów

Karol Pasierb

Jestem programistą, weganinem, amatorskim biegaczem, początkującym blogerem. Nieustannie dokształcam się, rozwijam, czytam, uczę nowych rzeczy i języków. Moja misja życiowa, to dzielenie się wiedzą i pomoc innym. Zapraszam na bloga.

Mateusz Róg

Początkujący bloger, programista i pasjonat nowych technologii. Od niedawna działam z metodą trzy poziomy. Prowadzę bloga, na którym staram się tłumaczyć przedsiębiorcom jak działają strony internetowe i jak poprawnie z nich korzystać.

Fabryka Kursów

Marek Zacharewicz

Twórca SzkolaPianina.pl. Uczy, tworząc efektywne lekcje oraz kursy online gry na pianinie skierowane do dorosłych. Poza kursami online prowadzi konsultacje, bloguje, vloguje oraz dzieli się swoją wiedzą na temat kursów online z innymi.

Paweł Pietrzyk (Pepper)

Współtwórca Kursu Bogaty Fotograf. Porzucił etat w 2014 roku. Entuzjasta sprzedaży bezpośredniej. 75.000 zł dochodu netto w 3 mc od startu sprzedaży malowanych teł. Śpiewał na Eurowizji Junior. Prowadził własną szkołę wokalną. Obecnie Szkoli Fotografów w Sprzedaży

Maciej Kofel

Tata, mąż, podcaster i twórca Szkoły Security. Przez ostatnie lata zajmował się testowaniem bezpieczeństwa aplikacji webowych, a obecnie uczy ludzi jak wejść w świat bezpieczeństwa IT poprzez kursy online i mentoring. Biznesowo chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Szkoła Bloga

Daniel Roziecki

Słowa, nas nie definiują. Słowa nas nie opisują. Robią to nasze czyny, nasze akcje, nasze przekonania. Chcesz mnie lepiej poznać? Zapraszam na mojego vloga i na grupy Akademii, na których bywam częściej, niż powinienem.

Cezary Łysiak

Programista. Na swoim blogu pisze, że wiedza techniczna to dopiero początek kariery. Działa w Fabryce Testów, gdzie promuje wiedzę o testach automatycznych. Mąż, ojciec, pochłaniacz książek, pływak i początkujący ukulelista.

Piotr Słapa

Wirtuoz gitary. Twórca szkoły muzycznej Guitarschool.pl oraz AkademiaMuzyki.pl. W 2014 przez Guitar Awards wybrany do najlepszej 3 gitarzystów akustycznych w Polsce. Od 12 lat związany z Magazynem Gitarzysta. Autor ponad 150 publikacji z lekcjami. Obecnie tworzy na YT

Szkoła Sprzedaży

Łukasz Kruszewski

Mąż, bloger, pasjonat, ekstrawertyczny introwertyk. Programista, zainteresowany technologią, biotechnologia w szczególności A.I. Współwłaściciel Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju RELACJA. Interesuje się psychologią. Jasno definiuje swoje cele i sukcesywnie stara się je realizować.

Szkoła Wewnętrznego Przywództwa

Pola Matuszewska

Jestem architektką wnętrz i inwestuję w nieruchomości. Mam innowacyjną ofertę dla osób, które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie i zrobić to mądrze. W SWP robiłam porządki w głowie, sercu i biznesie - z powodzeniem.

Tomasz Gaweł

Twórca Szkoły Resetu, w ramach której prowadzi konsultacje i warsztaty w oparciu o biohacking i hipnoterapię. Zagraniczny ambasador marki Eye Shield. Entuzjasta idei Singularity.

Szkoła Marketingu

Agata Żyłajtys

Jestem mamą, żoną i przedsiębiorcą. W projekcie Zielone Koktajle razem z mężem Maćkiem, dwójką nastoletnich córek Olą i Madzią oraz małym Mikołajkiem pokazujemy jak łatwo i pysznie miksować zdrowe koktajle.

Justyna Ł. Bień

Współtwórca kursu Bogaty Fotograf. Współpracowała z takimi markami jak: Eva Minge, Feromony, STP Multifood, czy MATRIX. Jej zdjęcia był na okładkach „Foto-kurier”, a prace publikowano w Vougue.it. Rekord sprzedaży: 12 tys. zł w 15 minut Obecnie zajmuje się Fotografią Ekskluzywną oraz szkoleniami biznesowymi i sprzedażowymi dla Fotografów.

Marcin Wacławik

Zajmuję się web developmentem i social media marketingiem. Wspomagam także rozwój biznesu w Internecie. W swoich działaniach stawiam na tworzenie wiernej społeczności wokół marki, stawiając na jakość nie liczby.

Szkoła Optymalizacji Pracy Mózgu

Katarzyna Bosak

Od lat związana z geodezją, która łączy ze sobą analityczne myślenie, długie spacery oraz kontakty z różnymi ludźmi. To wszystko, co uwielbia. Ceni sobie zdrowy styl życia i dobre samopoczucie, dlatego odnalazła się w Szkole Optymalizacji Pracy Mózgu.

Martin Andrzejewski

Od zawsze interesował się zdrowym stylem życia. Kiedyś na etacie na stanowiskach kierowniczych, obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą w branży nieruchomości. Uważa, że nie ma chyba lepszej inwestycji niż w swoje własne możliwości.

Szkoła Delegowania

Rafał Suchodolski

W Internecie, jako autor, od dwunastego roku życia. Przedsiębiorca, zawodowy rozwiązywacz problemów i programista. Prowadząc Azantic pomaga firmom pozyskiwać klientów poprzez tworzenie ich brandu i ujednolicenie przekazu marketingowego.

Czym jest program Mentorzy?

Liderzy Społeczności

Program wyróżnia osoby, które z sukcesem ukończyły kursy Akademii, stanowią wzór dla innych i chętnie dzielą się wiedzą.

Podziękowanie i wyróżnienie

Przez program Mentorzy chcemy podziękować tym osobom z wkład w rozwój Akademii oraz wyróżnić je za osiągnięcia,

Jak długo trwa edycja?

Mentorzy będą wybierani raz do roku. Wyboru dokonują pracownicy Akademii, którzy pracują z uczestnikami kursów.

Jak zostać Mentorem?

Musisz z sukcesem ukończyć kurs oraz jednocześnie być wyróżniającym się członkiem społeczności Akademii, który chętnie się dzieli wiedzą

Ucz się w Akademii, buduj swój biznes i poznawaj niesamowitych ludzi.

Znajdziesz tu ludzi, którzy zaczynają dziś lub zaczęli kilka lat temu i zbudowali piękne biznesy.

Liczba Przedsiębiorców w Akademii

2 1 5 8 4