Oferta pracy

Software Engineer – D.A.R.E.K.

Zrób najlepszy krok dla swojej kariery i całego świata.

Cześć!

W Akademia.pl (część Transparent World Sp. z o.o.) jesteśmy zgranym Teamem, który buduje przyszłość edukacji

Nasz cel to umożliwienie edukacji każdej osobie na świecie w szybszy i łatwiej przyswajalny, dedykowany sposób.

Każdy z nas jest inny – ma różne talenty, preferencje, pasje i potrzeby a w obecnym systemie edukacji – podejście do każdego jest takie samo – MY to zmieniamy każdego dnia!

Jeśli podzielasz z nami naszą misję, wartości to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Powiększamy nasz zespół Technologiczny i szukamy osoby na stanowisko Software Engineer odpowiadającej za projekt D.A.R.E.K. (Dedykowany Asystent Rozwoju i Edukacji Komplementarnej), jeśli chcesz dołączyć do miejsca, gdzie swoją pracę będziesz mógł/a nazwać wymarzoną to czas, żebyśmy się poznali!


Co mamy dla Ciebie na starcie?

 1. Nieocenioną satysfakcję zmiany podejścia w edukacji! Mamy wiele produktów, które już istnieją i pomagają naszym klientom się rozwijać. Dodatkowo stale pracujemy nad kolejnymi, które dotykają wielu obszarów edukacji, jak i różnych odbiorców. Będąc w naszym Teamie będziesz mieć realny wpływ na rozwój produktów, jak i tworzenie nowych. 
 2. Autonomia – pracując z nami masz jej od groma. To Ty decydujesz, w jaki sposób pracujesz – zdalnie/w biurze, asynchronicznie. Dodatkowo bierzesz udział we wszystkim, co dotyczy Akademii – Twoje pomysły i inicjatywy jako członka zespołu są dla nas bardzo cenne i (jeśli nie znajdziemy wspólnie ich mocno słabych stron) wdrażane.
 3. Rozwój – z jednej strony rozwijasz się z nami, mając dostęp do wszystkich naszych kursów, wiedzy od naszych instruktorów, z którymi często będziesz pracować bardzo blisko. Zaś z drugiej strony możliwości są u nas nieograniczone – jeśli tylko wykażesz się pro-aktywnością i umiejętnościami, które mogą Ci dać awans, dowolny rozwój na Twoim stanowisku – nie ma dla nas limitów jeśli w grę wchodzi Twój rozwój! 

Zgramy się jeśli...

 • Jesteś pasjonatem swojej pracy – kochasz pracę z kodem lub bez kodu!
 • Uwielbiasz się rozwijać – nowe technologie u nas to codzienność, szukamy osoby, która będzie uczyła się stale nowych rzeczy i je udoskonalała razem z nami.
 • Ekstremalna odpowiedzialność jest z Tobą na co dzień –  Twoje obowiązki są zawsze wykonane, nikt nie czeka tygodniami na wykonaną przez Ciebie pracę, a Ty bierzesz na klatę wszystkie potknięcia i zabierasz się od razu do wyprowadzenia wszystkiego na prostą!
 • Umiesz słuchać i szukać rozwiązań – będziesz pracować w 4-osobowym teamie – żeby wykonywać swoją pracę jak najlepiej, najważniejsza będzie Wasza współpraca i działanie jako drużyna.
 • Szczegółowość i dokładność to Twoje drugie imię uważasz, że różnica między przeciętnością a doskonałością polega na dbałości o szczegóły? Fantastycznie!

Jako Software Engineer od technologii D.A.R.E.K. będziesz mocno współpracować z Damianem (Platform Manager), Dawidem (Software Engineer), Martą (UX/UI Designer) – to stosunkowo młody zespół, stale się dogrywają i usprawniają swoją komunikację, ale nauczyli się już ze sobą sprawnie i perfekcyjnie działać. Dołączając do nich, będziemy potrzebować od Ciebie dużej proaktywności i zaangażowania jako członek zespołu.

Będziemy też bardzo wdzięczni za Twoje doświadczenie w produkcji oprogramowania.


Oto jakie zadania Team Technologiczny przygotował dla Ciebie na tym stanowisku:

 • Zbudowanie asystenta nauki D.A.R.E.K. praktycznie od początku. To na Twoich barkach będzie leżało wybranie technologii i stworzenie pierwszej wersji narzędzia tego produktu, na które czekają już nasi klienci (TAK, mamy już na to płacących klientów)
 • Budowa portalu użytkownika oraz portali administracyjnych
 • Odkrywanie nowych możliwości technologicznych – jak możemy wszystko usprawnić?

Chcemy zatrudniać najlepszych specjalistów, w Twoje ręce oddamy zbudowanie narzędzia praktycznie od podstaw – jeśli chcesz z nami współpracować – musisz być specjalistą, któremu będziemy mogli zaufać. Z ogromną przyjemnością porozmawiamy z Tobą, jeśli:

 • Jesteś biegły/a w nowych technologiach!
 • Znasz i umiesz używać co najmniej jednej z technologii Backendowych: Java, PHP, NodeJS, Python, Ruby. – to Ty wybierasz technologię rozwiązania, która pasuje najlepiej Twoim umiejętnościom i efektowi, który chcemy uzyskać.
 • Masz podstawowe doświadczenie w rozwiązaniach NoCode (np. Bubble lub Webflow)
 • Masz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o chmurę AWS. Idealnie, jeżeli umiesz wykorzystywać usługi AWS oraz znasz się na rozwiązaniach FaaS.
 • Idealnie, jeśli masz doświadczenie w tworzeniu interfejsów głosowych z wykorzystaniem takich rozwiązań jak Google Assistant lub Amazon Alexa.
 • Posiadasz umiejętności testowania
 • Umiesz tworzyć czysty i przejrzysty kod oraz dbać o szczegóły.
 • Automatyzujesz swoją pracę.

Tak, wiemy, że to dużo, ale budujemy teraz MVP i pracujemy nad rozwojem zespołu oraz zatrudnienie CTO, a w przyszłości powiększenie całego zespołu Technicznego.


Standard Akademia

 • Praca w modelu asynchronicznym –  Pracujemy ciężko i mądrze. Staramy się pracować 40 godzin tygodniowo, ale rozłożenie tego czasu jest zależne od Ciebie.
 • Pensja stała oraz premie – Pensja jest oczywista, ale premie są zależne od kilku elementów. Część naszego zespołu tworzy też kursy w godzinach pracy, za które otrzymuje procent ze sprzedaży.
 • Narzędzia Apple – Pracujemy na narzędziach Apple.
 • Dostęp do wszystkich kursów w Akademii – Otrzymasz dostęp do wszystkich płatnych programów w portalu Akademia.
 • Dedykowany plan rozwojowy – Otrzymasz dedykowany plan rozwojowy na najbliższy rok, aby pomóc Ci z Twoją karierą w Akademii.
 • Dodatek edukacyjny  – Czeka na Ciebie 3000 PLN do wydania w ciągu roku na dodatkową edukację i konferencje, które pomogą Ci w rozwoju.
 • Książka od Akademii – Dodatkowo możesz sobie zamówić na nasz koszt jedną książkę miesięcznie.
 • Opieka medyczna w Medicover – cała Twoja rodzina zostanie objęta pakietem opieki medycznej w Medicover.
 • Nielimitowany urlop – minimum 25 dni musi być wykorzystane przez Ciebie w ciągu roku. Jeżeli potrzebujesz więcej, to jest to do Twojej dyspozycji.
 • Płacimy Ci za urlop bez pracy – 200 PLN dodatkowo za każdy dzień, jeżeli podczas dnia urlopu nie używasz narzędzi firmowych.
 • Offsite – 2 x w roku zbieramy cały zespół i wyjeżdżamy na 2-5 dni w ciekawe miejsce w Polsce lub poza, aby pracować i relaksować.
 • Dodatek Coworking – nie chcesz pracować w domu ani w biurze? Pokryjemy Twoje wydatki na coworking w Twoim mieście.
 • Dodatek Biohackingowy  – co miesiąc 400 PLN na zajęcia sportowe, masaże, zajęcia z medytacji oraz inne rzeczy, którą pomogą Ci poprawić Twoje samopoczucie i zdrowie
 • I ciągle pracujemy nad kolejnymi atrakcjami, aby budować zespół najlepszych, którzy zmienią edukację na świecie.

To co, nadal chcesz dostać pracę swoich marzeń?:) 

Wyślij na kontakt@akademia.pl swoje zgłoszenie + link do LinkedIn (w dowolnej formie – może być to video, portfolio czy wiadomość do nas) + link do GitHub, odpowiedz w nim na pytania: 

 

Dlaczego to Ty idealnie odnajdziesz się na stanowisku Software Engineer (D.A.R.E.K.) i dlaczego chcesz z nami pracować?

 1. W ciągu kilku dni odpowiemy na Twoją wiadomość – niezależnie od dalszej decyzji.
 2. Jeśli będziesz dla nas dobrym kompanem do dalszych rozmów – zaprosimy Cię do wykonania zadania.
 3. Kolejnym etapem będzie rozmowa na Zoom lub w naszym biurze.
 4. Podejmiemy decyzję i jak najszybciej, mamy nadzieję – dołączysz do Akademii

Trzymamy za Ciebie kciuki!

Dołącz do społeczności przedsiębiorców z Akademii.

Dołącz do darmowego kursu lub płatnego programu i rozwijaj swój biznes.

Liczba Przedsiębiorców w Akademii

1 9 3 0 6