Oferta pracy

Create your own role

Zrób najlepszy krok dla swojej kariery i całego świata.

Cześć!

W Akademia.pl (część Transparent World Sp. z o.o.) jesteśmy zgranym Teamem, który buduje przyszłość edukacji

Nasz cel to umożliwienie edukacji każdej osobie na świecie w szybszy i łatwiej przyswajalny, dedykowany sposób.

Każdy z nas jest inny – ma różne talenty, preferencje, pasje i potrzeby a w obecnym systemie edukacji – podejście do każdego jest takie samo – MY to zmieniamy każdego dnia!

Jeśli podzielasz z nami naszą misję, wartości to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Znaleźliśmy się w momencie gdzie stale powiększamy nasz Team, wysyłając do nas wiadomość masz szansę do niego dołączyć!


Co mamy dla Ciebie na starcie?

 1. Nieocenioną satysfakcję zmiany podejścia w edukacji! Mamy wiele produktów, które już istnieją i pomagają naszym klientom się rozwijać. Dodatkowo stale pracujemy nad kolejnymi, które dotykają wielu obszarów edukacji, jak i różnych odbiorców. Będąc w naszym Teamie będziesz mieć realny wpływ na rozwój produktów, jak i tworzenie nowych. 
 2. Autonomia – pracując z nami masz jej od groma. To Ty decydujesz, w jaki sposób pracujesz – zdalnie/w biurze, asynchronicznie. Dodatkowo bierzesz udział we wszystkim, co dotyczy Akademii – Twoje pomysły i inicjatywy jako członka zespołu  są dla nas bardzo cenne i (jeśli nie znajdziemy wspólnie ich mocno słabych stron) wdrażane.
 3. Rozwój – z jednej strony rozwijasz się z nami, mając dostęp do wszystkich naszych kursów, wiedzy od naszych instruktorów, z którymi często będziesz pracować bardzo blisko. Zaś z drugiej strony możliwości są u nas nieograniczone – jeśli tylko wykażesz się pro-aktywnością i umiejętnościami, które mogą Ci dać awans, dowolny rozwój na Twoim stanowisku – nie ma dla nas limitów jeśli w grę wchodzi Twój rozwój! 

Zgramy się jeśli...

 • Jesteś pasjonatem/ką swojej pracy – będziesz w stanie pokazać nam jak zaproponowane przez Ciebie stanowisko i praca w ramach jego obowiązków Cię kręci!
 • Sypiesz kreatywnymi pomysłami jak z rękawa – jesteśmy jeszcze stosunkowo małą firmą, potrzebujemy ludzi, którzy będą mieli mega kreatywne podejście do naszego biznesu i rozwijania go z nami!
 • Ekstremalna odpowiedzialność jest z Tobą na co dzień –  Twoje obowiązki są zawsze wykonane, nikt nie czeka tygodniami na wykonaną przez Ciebie pracę, a Ty bierzesz na klatę wszystkie potknięcia i zabierasz się od razu do wyprowadzenia wszystkiego na prostą!
 • Szczegółowość i dokładność to Twoje drugie imię uważasz, że różnica między przeciętnością a doskonałością polega na dbałości o szczegóły? Fantastycznie!
 • Masz świadomość biznesową – zatrudnimy Cię tylko wtedy kiedy zaproponowana przez Ciebie rola będzie miała szanse przyniesienia nam korzyści i tych finansowych jak i rozwojowych, przekonaj nas, że tak jest!

Pamiętaj, że aplikując do nas masz kilka możliwości dołączenia do:

 

 • Zespołu Mirka – jest to zespół zajmujący się głównie Marketingiem i Sprzedażą.
 • Teamu Magdy – tu możesz odnaleźć się w zakresie Produkcji, Technologii i Operacji.
 • Teamu Klaudii – do tej pory jest to zespół jednoosobowy – jeśli jednak sądzisz, że Twoje umiejętności w pochodnych tworzenia kultury, HR twardego i miękkiego się przydadzą – śmiało!
 • Teamu Wojtka – zespół Wojtka dopiero się tworzy – głównym jego celem dbanie o naszych klientów oraz rozwijanie produktów Akademii
 • Swojego własnego Teamu – jeśli jesteś w stanie nas przekonać, że pomożesz nam w rozwoju firmy i skalowaniu biznesu w innych obszarach jak powyżej to z pewnością się dogadamy.

Standard Akademia

 • Praca w modelu asynchronicznym –  Pracujemy ciężko i mądrze. Staramy się pracować 40 godzin tygodniowo, ale rozłożenie tego czasu jest zależne od Ciebie.
 • Pensja stała oraz premie – Pensja jest oczywista, ale premie są zależne od kilku elementów. Część naszego zespołu tworzy też kursy w godzinach pracy, za które otrzymuje procent ze sprzedaży.
 • Narzędzia Apple – Pracujemy na narzędziach Apple.
 • Dostęp do wszystkich kursów w Akademii – Otrzymasz dostęp do wszystkich płatnych programów w portalu Akademia.
 • Dedykowany plan rozwojowy – Otrzymasz dedykowany plan rozwojowy na najbliższy rok, aby pomóc Ci z Twoją karierą w Akademii.
 • Dodatek edukacyjny  – Czeka na Ciebie 3000 PLN do wydania w ciągu roku na dodatkową edukację i konferencje, które pomogą Ci w rozwoju.
 • Książka od Akademii – Dodatkowo możesz sobie zamówić na nasz koszt jedną książkę miesięcznie.
 • Opieka medyczna w Medicover – cała Twoja rodzina zostanie objęta pakietem opieki medycznej w Medicover.
 • Nielimitowany urlop – minimum 25 dni musi być wykorzystane przez Ciebie w ciągu roku. Jeżeli potrzebujesz więcej, to jest to do Twojej dyspozycji.
 • Płacimy Ci za urlop bez pracy – 200 PLN dodatkowo za każdy dzień, jeżeli podczas dnia urlopu nie używasz narzędzi firmowych.
 • Offsite – 2 x w roku zbieramy cały zespół i wyjeżdżamy na 2-5 dni w ciekawe miejsce w Polsce lub poza, aby pracować i relaksować.
 • Dodatek Coworking – nie chcesz pracować w domu ani w biurze? Pokryjemy Twoje wydatki na coworking w Twoim mieście.
 • Dodatek Biohackingowy  – co miesiąc 400 PLN na zajęcia sportowe, masaże, zajęcia z medytacji oraz inne rzeczy, którą pomogą Ci poprawić Twoje samopoczucie i zdrowie
 • I ciągle pracujemy nad kolejnymi atrakcjami, aby budować zespół najlepszych, którzy zmienią edukację na świecie.

To co, nadal chcesz dostać pracę swoich marzeń?:) 

Wyślij na kontakt@akademia.pl swoje zgłoszenie w formie video + link do LinkedIn., odpowiedz w nim na pytania: 

 

Jakie stanowisko w Akademii byłoby dla Ciebie idealne i jakie korzyści nam przyniesie? Oraz dlaczego to Ty idealnie się wpasujesz w potrzeby i kulturę naszej firmy?

 1. W ciągu kilku dni odpowiemy na Twoją wiadomość – niezależnie od dalszej decyzji.
 2. Jeśli będziesz dla nas dobrym kompanem do dalszych rozmów – zaprosimy Cię do wykonania zadania.
 3. Kolejnym etapem będzie rozmowa na Zoom lub w naszym biurze.
 4. Podejmiemy decyzję i jak najszybciej, mamy nadzieję – dołączysz do Akademii

Trzymamy za Ciebie kciuki!

Dołącz do społeczności przedsiębiorców z Akademii.

Dołącz do darmowego kursu lub płatnego programu i rozwijaj swój biznes.

Liczba Przedsiębiorców w Akademii

1 9 3 0 6