Dołącz do społeczności Firestarters

Dostęp do społeczności i wszystkich dodatków, możesz kupić za złotówki lub odkupić od innego członka społeczności na platformie OpenSea.

https://akademia.pl/wp-content/uploads/2022/09/firestarter-1.png

Dostęp do Edukacji

Firestarters to grupa niesamowitych przedsiębiorców, która zebrała się wspólnie pod jedną marką, aby tworzyć kolejne firmy i projekty. Ciągle pracujemy nad tym, aby budować z Firestarters nowe rozwiązania, jako z partnerami… np. projekt eduworlds, które właśnie tworzymy. Kupując dostęp do społeczności Firestarters otrzymujesz dostęp do genialnej edukacji, która pomoże Ci rozwinąć swój biznes lub swoich pracowników.

Znajdziesz tu programy:

Ciągle dodajemy nowe programy edukacyjne. Dostęp do edukacji jest tak długo, jak masz dostęp do społeczności.

Odbierz swoją kartę

Discord Przedsiębiorców

Na serwerze Firestarters jest zalogowanych 758 (max. 1000) osób ze społeczności. To genialne miejsce. Powstają tam biznesy. Ludzie sobie pomagają. Codziennie dochodzi do jakiegoś dealu. Robienie biznesu tam jest 10x łatwiejsze. Po prostu jest wszystko: pomysły, ludzie, zasięgi, kontakty.

Zacznij już dziś

Zobacz, co mówią członkowie społeczności

Znajdziesz tu nie tylko edukację. Znajdziesz tu społeczność ludzi takich jak Ty, którzy budują swoje firmy od zera.

Networking

Networking trwa cały czas, ale też spotykamy się w mniejszych grupach oraz raz w roku spotykamy się na dużych ogłoszeniach, oraz na Firestarters Summit. Jest to genialny czas na dyskusje, biznesy i spędzenie super czasu z innymi członkami społeczności.

Działaj z nami

Wspólne Projekty

Mimo że działamy krótko, to w Firestarters powstają nowe firmy i biznesy (z których największe korzyści czerpią posiadacze społeczności). Odpaliliśmy firmę eduworlds, gdzie prezesem został członek Firestarters. Powstała firma Firestarters Media (założona przez dwóch członków społeczności). Co chwile organizujemy konkursy dla początkujących, aby wystartowali z biznesem. W Firestarters zrodziła się też idea Mięśni Biznesu. I to dopiero początek. Trwają dyskusje o kolejnych przedsięwzięciach. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Zostań Członkiem Firestarters

Zawsze Pierwsi

Osoby, które dołączyły do Firestarters otrzymują wszystko jako pierwsi. Każda osoba dostała dostęp Transparent Powers (w szczycie ludzie odsprzedawali po 3000 PLN). Każda osoba dostała dostęp do eduworlds (w szczycie ludzie odsprzedawali po 2000 PLN). Każdy nowy produkt pojawia się najszybciej w Firestarters i członkowie społeczności mają go gratis lub po najlepszych cenach. To inwestycja w siebie, która realnie się zwraca.

Przyłącz się do Firestarters

Kończysz? - To Ty Zarabiasz!

Wprowadziliśmy innowację w formie NFT. Jeżeli nie chcesz już korzystać ze społeczności, to odsprzedajesz swój dostęp. Ba. Możemy Ci w tym pomóc. Ostanie dostępy sprzedawały się na rynku wtórnym za 2400 USD. To pomiędzy 10,000 a 11,000 PLN. Można kupić na firmę i sprzedać na firmę! Pomyśl... Kupujesz dostęp do tego wszystkiego i możesz go potem sprzedać. Czasami nawet drożej

Dołącz do nas!

Współpraca z Chcę Zostać

W ramach wewnętrznej współpracy podjęliśmy decyzję o nadaniu dostępów do kursów na platformie Chcę Zostać każdemu użytkownikowi ze społeczności Firestarters. To dostęp do kilkunastu kursów o różnej tematyce. Wszystkie prowadzone przez znanych z mediów specjalistów, influencerów. Jak widzisz, otrzymujesz dostęp nie tylko do Społeczności, kursów dla przedsiębiorców, ale też do pakietu szkoleń z szerokim wachlarzem, skierowanym na rozwój Twoich pasji, czy zainteresowań.

Odbierz swój dostęp