Blog

Zatrzymaj się na chwilę i zajrzyj do lekcji i historii założyciela Firestarters - Mirka Burnejko.

Kategorie

Dlaczeg warto posiadać kartę EDUWORLDS?

Dlaczeg warto posiadać kartę EDUWORLDS?

13 września, 2022 przez Mirek Burnejko

2022.09.09 (video) ogłosiliśmy platformę eduworlds.Było mało czasu, aby opisać, co daje eduworlds NFT, więc czas na to teraz. Pracujemy aktualnie nad stroną i przekazem, który wszystko wyjaśni. Natomiast jak to mówią: „Jeżeli nie wstydzisz się swojej pierwszej wersji, to wystartowałeś za późno”. Aktualnie jest 10,000 NFT eduworlds. 3919 zostało do kupienia/wymintowania. DOSTĘP DO KURSÓW Budujemy platformę razem […]

Jak nie bać się krytyki?

Jak nie bać się krytyki?

22 września, 2022 przez Mirek Burnejko

Pamiętam, gdy pierwszy raz zostałem skrytykowany za moje działania w Internecie. Nie spałem całą noc. Ostatnio spałem spokojnie, robiąc swoje. To zabawne, jak wszystko może się zmienić.

Najłatwiejszy sposób na biznes

Najłatwiejszy sposób na biznes

20 września, 2022 przez Mirek Burnejko

To jedna z najważniejszych zasad budowania firmy, którą opracowałem na swoje potrzeby i która pozwala mi szybko podejmować decyzję.

Gdy startuję z nowym projektem lub szukam firmy do zainwestowania, to zawsze patrzę przez pryzmat Marketing, Monetyzacja, Rynek.

Jakim cudem dogaduję się ze wspólnikami?

Jakim cudem dogaduję się ze wspólnikami?

5 września, 2022 przez Mirek Burnejko

Jeżeli szukasz partnerów do współpracy, to najważniejsza rzecz, o której nie nauczysz się w szkole. Poniższe sekrety opisuję na przykładzie swoich firm, ale można je też odnieść do etatu.

Sekret Powodzenia w Biznesie – DŹWIGNIA

Sekret Powodzenia w Biznesie – DŹWIGNIA

2 września, 2022 przez Mirek Burnejko

W biznesie liczy się dźwignia. Może nawet znasz to powiedzenie. Archimedes powiedział: „Dajcie mi punkt oparcia, a poruszę Ziemię”. Ale jak to przełożyć na biznes? Tłumaczę.

Społeczność Firestarters

Społeczność 1000 przedsiębiorców z Polski, którzy tworzą swoje biznesy razem.